ترفند های خلاقانه برای حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی

ترفند های خلاقانه برای حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی

ترفند های خلاقانه برای حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی ترفند های خلاقانه برای حضور و فعالیت

ترفند های خلاقانه برای حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی

ترفندهای خلاقانه شبکه های اجتماعی

ترفند های خلاقانه برای حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی: یکی از راه های موثر و مقرون به صرفه برای جلب نگاه مخاطبان به محصولات, حرفه و یا شرکت فعالیت در رسانه های دیجیتال همچون شبکه های اجتماعی است. این شبکه ها بستری مناسب هستند تا با ایده ها و استراتژی های خلاقانه شما را به مشتریان و بزرگان حرفه خود در تمامی نفاط جهان متصل کنند و بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید. البته اگر روش و متد استفاده از این رسانه ها درست نباشد و حساب شده عمل نشود باعث می شود کسب و کارتان افت کند و رو به افول برود. در این مقاله از یرس مقاله های گزوه پاریس سوشیال قصد داریم راهکار هایی ارائه دهیم تا بتوانید فعالیت های بازاریابی در شبکه های اجتماعی خود را خلاقانه ادامه دهید. پس با ما همراه باشید:

  • استفاده از ابزارها

باید از تمامی ابزارهای موجود در این رسانه ها نهایت استفاده را ببرید به طور مثال ابزارهایی همچون نوشتن نظر یا کامنت, اشتراک گذاری مطالب و یا لایک. این روش باعث ترغیب و تشویق کاربران به شرکت در فعالیت شما می شود و از طرفی میتوانید داده هایی که با این کار به دست می آورید را بررسی کرده و برای خود الگوهایی به دست آورید و طبق آن فعالیت های خود را ادامه دهید.

ترفند های خلاقانه برای حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی

ترفند های خلاقانه برای حضور و فعالیت در شبکه های اجتماعی

  • کالاهای تبلیغاتی

می توانید بازاریابی در شبکه های اجتماعی را با تبلیغات واقعی در هم آمیزید و باعث نشاط در بین مخاطبان خود شوید. برای پیاده سازی این ترفند راهکارهای متفاوتی وجود دارد به طور مثال می توانید با چالش های گوناگون و انجام مسابقات مختلف بین مخاطبان خود با آنها تعامل کرده و اقلام تبلیغاتی خود را به عنوان هدیه به آنها تقدیم کنید.

کالاهای تبلیغاتی

  • حضور موثر و پر رنگ در شبکه های اجتماعی گوناگون

طبق تحقیقات شرکت های موفق در تمامی رسانه های اجتماعی حضور و فعالیت دارند, بنابراین توصیه ما این است درباره ی رقبای خود تحقیق کرده و فعالیت ها آنها را رصد کنید, به طور مثال برخی از شرکت ها برای ارتباط بیشتر با کاربران و انگیزه دادن به آنها در قالب تصویر و ویدئو برگه های تخفیفی را در صفحات خود ارائه می دهند.

  • انگیزه به مخاطبان برای تعامل بیشنر

این نکته را در نظر داشته باشید که افراد موفق و محبوب در شبکه های اجتماعی همواره در وصف خودشان صحبت نمی کنند, آنها برای کاربران و مخاطبان خود ارزش قائل هستند و برای برقرای ارتباط با آنها از راهکارهای مختلفی استفاده می کنند.

  • با مشتریان ارتباط و تعامل داشته باشید
  • با تحقیق و بررسی بحث های چالش برانگیز راه بیندازید.
  • پست دیگر کاربران را ریتوئیت یا باز ارسال کنید.
  • مخاطبان را تشویق کنید و بسته های تخفیفی ارائه دهید.
  • با مخاطبان برخورد خوبی داشته باشید.
  • ارزیابی نتایج به دست آمده

هر چقدر که طرفدار یا فالوور های شما زیاد باشند اما درپیشرفت کسب و کارتان تاثیری نگذارند و به شما کمک نکنند برای شما سودی نخواهد داشت. باید اهداف خود را مشخص کنید تا بتوانید نتایج فعالیت های خود را ارزیابی کنید.

امروزه شبکه های اجتماعی جز ابزارهای پر قدرت هستند و می توانند نام شما را بر سر زبان ها بیاندازند و توجه دیگران را به شما جلب کنند. امیدورام این نکات را به کار گرفته و موفقیت های فوق العاده ای در شبکه های اجتماعی کسب کنید. اگر در این راه به مشاوره و کمک نیاز داشتید متخصصان ما در خدمت شما خواهند بود. با ما تماس بگیرید.

Pin It

ثبت دیدگاه