تبدیل صفحه شخصی به تجاری در اینستاگرام

تبدیل صفحه شخصی به تجاری در اینستاگرام

تبدیل صفحه شخصی به تجاری در اینستاگرام تبدیل صفحه شخصی به تجاری در اینستاگرام : همانطور که در

تبدیل صفحه شخصی به تجاری در اینستاگرام

تبدیل صفحه شخصی به تجاری در اینستاگرام : همانطور که در مقاله (امکانات پروفایل تجاری در اینستاگرام) توضیح داده شد داشتن یک صفحه تجاری در اینستاگرام امکانات فراوانی را در اختیار شما قرار خواهد داد. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور می توانید صفحه شخصی خود را به یک صفحه تجاری با امکانات بیشتر تبدیل کنید. این امکان در نسخه ی جدید اینستاگرام اضافه شده است پس در ابتدا این نکته را در نظر داشته باشید که باید اینستاگرام خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید. نکته بعد که باید در نظر داشته باشید این است که برای تبدیل پیج شخصی به پیج تجاری حتما باید در فیس بوک یک صفحه شرکتی داشته باشید. بعد از اتصال اینستاگرام به فیس بوک گزینه اینستاگرام در فیس بوک شما نیز نمایش داده می شود. با ما همراه باشید تا صفحه شخصی خود را به یک صفحه تجاری تبدیل کنید. لطفا موارد زیر را به ترتیب انجام دهید.

۱- برنامه اینستاگرام خود را به آخرین ورژن موجود بروز رسانی کنید.

۲- در قسمت تنظیمات یا settings گزینه linked account یا اتصال حساب را انتخاب کنید.

۳- از آنجا که فیس بوک در کشور ما فیلتر است, به یک روش فیلترینگ را دور زده و بر روی فیس بوک کلیک کنید تا اینستاگرام به فیس بوکتان متصل شود.

۷-min

۴اکنون که اتصال بین اینستاگرام و فیس بوک انجام شده است,  در قسمت اکانت  (acocount) بر روی گزینه تبدیل به صفحه تجاری (Switch to business profile) کلیک کرده و صفحه تجاری خود را بسازید.

۶-min

در ادامه در صفحه باز شده وارد حساب فیس بوک خود شده و در صفحه بعد صفحه فیس بوک مربوط به شرکت خود را انتخاب نمایید. در این مرحله اطلاعات به شکل خودکار وارد می شود همچنین می توانید اطلاعات وارد شده را پاک کرده و با اطلاعات جدید جایگزین کنید. بعد از انجام این مراحل می توانید به پروفایل خود که اکنون به یک پروفایل شرکتی تبدیل شده است وارد شوید و برای جذب مخاطبان و مشتریان خود اقدام کنید.

۵-min

این نکته را در نظر داشته باشید که برای تبدیل پروفایل شخصی به تجاری باید صفحه شما عمومی باشد.

همچنین در نظر داشته باشید که آمار insights صفحه شما از زمانی که صفحه شما به پروفایل تجاری تبدیل می شود ثبت شده و قابل مشاهده است.

امیدوارم این مقاله بتواند به شما و شرکتتان کمک کرده تا فعالیتی پویا در در شبکه های اجتماعی داشته باشید.

ثبت دیدگاه