نقش شبکه های اجتماعی در سئو

نقش شبکه های اجتماعی در سئو

فریش تم حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است،فعالیت ما بر سه محور قالب وردپرس ،

نقش شبکه های اجتماعی در سئو

راهکارهای سئو امروزه نسبت به گذشته تغییر کرده است شاید زمانی لینک های نوفاg, در شبکه های اجتماعی اهمیت زیادی نداشتند اما امروزه اگر آموزش های سئو را دنبال کنید متوجه اهمیت این لینک ها خواهید شد. در ادامه در مورد نقش شبکه های اجتماعی و این لینک ها بحث خواهیم کرد.پس با ما همراه باشید:

نقش شبکه های اجتماعی در سئو

نقش شبکه های اجتماعی در سئو

  • نقش شبکه های اجتماعی و تولید محتوا

طبق بررسی های انجام شده این نتیجه حاصل شده است که ورودی برخی سایت ها از اینستاگرام بیشتر از گوگل است و این نشان می دهد مطالب شما در شبکه های اجتماعی بیشتر دیده می شوند. حتی در هنگام جستجو بارها دیده اید که صفحه اینستاگرام در نتیجه نمایش داده می شود. این نشان دهنده نقش مهم شبکه های اجتماعی در سئو سایت است. یکی از فاکتورهای مهم سئو یا بهینه سازی سایت بحث اجتماعی بودن سایت است به این معنی که سایت شما باید در شبکه های اجتماعی وجود داشته باشد, صفحه شما فالو شود و مطالب شما لایک شود چه میزان از مطالب شما به اشتراک گذاشته می شود هر چقدر این اشتراک گذاری بیشتر شود نشان دهنده این است که مطالب شما خوب است و شما نیز در شبکه های اجتماعی حضور دارید پس سایت شما اجتماعی است و این سئو شما را افزایش خواهد داد.

  • تاثیر شبکه های اجتماعی بر کاربران گوشی های هوشمند

همانطور که شما خواننده گرامی نیز می دانید امروزه کاربرانی که با گوشی های شخصی و تبلت ها از اینترنت استفاده می کنند رو به افزایش است بر همین اساس صاحبان سایت ها تلاش می کنند سایت هایشان را برای گوشی های همراه بهینه کنند ولی توصیه و پیشنهاد ما این است که علاوه بر این سایت باید برای شبکه های اجتماعی نیز بهینه شود چرا که فعالیت این کاربران در شبکه های اجتماعی قابل چشم پوشی نیست و گوگل نیز این را می داند و برایش اهمیت دارد که کاربران به جست و جو در سایت گوگل بپردازند اما چون محتوا و شبکه های اجتماعی برای کاربران اهیمت زیادی دارد گوگل نیز شبکه های اجتماعی را در جست و جوی خود قرار داده است.

  • تاثیر سیگنالهای شبکه های اجتماعی بر سئو

منظور از سیگنال در شبکه های اجتماعی هر اتفاق مثبت و به نفع شماست که در این شبکه ها رخ می دهد. به طور مثال لایک مطلب شما, لینک آن, اشتراک گذاری (یا ریتوییت در توییتر) و هر اتفاق مثبت دیگر, البته برندینگ از طریق شبکه های اجتماعی بیشترین تاثیر را بر سئو و رتبه سایت دارد. و ورودی به سایت شما را از طریق شبکه های اجتماعی افزایش خواهد داد.

سخن آخر

این نکته قابل چشم پوشی نیست که سایت هایی برای گوگل محبوب هستند که در شبکه های اجتماعی محبوب بوده و فعالیت زیادی دارند, البته فعالیت در شبکه های اجتماعی همه ی سئو نیست اما سهم زیادی از آن را به خود اختصاص می دهد. همچنین ان شبکه ها برای بازریابی محتوایی و برندینگ ابزار مهمی هستند.

 

Pin It

ثبت دیدگاه